+ 90 (212) 880 02 02
Copyright © 2017
Tüm hakkı saklıdır. Çimstone

Porselen & Seramik

 
 
KERLİTE

2004 yılında, Mimarlık ve çağdaş tasarım da tüketicilerin ve tasarımcılarım estetik ihtiyaçları için orijinal çözümler yaratılarak geliştirilen üst düzey teknolojik bir üründür.

İnce yapısı, ekstra büyük boyutlarda oluşu, ve mükemmel düzlüğü ile yenilikçi bir çizgiye sahiptir. Hafifliği, antibacterial oluşu, koku ve sıvı emmeme özelliği sayesinde geleneksel seramiklerden çok daha farklı olduğunu uzun yıllardan beri kanıtlamıştır. Bir diğer artı bir özelliği ise duvar, zemin, iç ve dış cephe, mutfak ve banyo’nun yanısıra eskiyen mermer, ahşap, seramik ya da diğer kompakt malzemelerin üzerine de doğrudan monte edilebilir olmasıdır.

 
 

CERAMICO ARTE

"Büyüğün Güzel Olduğu Bir Dünya.."

Büyük veya küçük ölçekli mimari tasarımlarda sunulan birçok fikri hayata geçirmiş yüksek standartlar da üretilmiş üstün teknolojik bir üründür. Continua + teknolojisi ile seramik tozları 450kg/cm2 basınç altında preslenir. Mega boyutlarda üretilen porselen levhalar parlak,mat ve rustik yüzey dokularına sahip olup,farklı kalınlıklarda değişik ebatlarda üretilmektedir. Bu yüksek standartlı mega ürünler mutfak ve banyo tezgahlarında ,duvar ve zemin kaplamalarında ve dış cephelerde kullanılmaktadır.

Tasarım olanakları sınırsızdır.

 
 

LINEA

"Avangard mimari de yeniz yüzeyler.."

Linea porselen maxi levhalar, yeni nesil kullanıcılarına farklı tasarımlar sunar; geleneksel mimariye adeta meydan okur.


Devrim niteliğindeki maxi levhalar en saf killeri ve doğal pigmentleri sayesinde yalnızca 3 mm kalınlığında 3m x 1m seramik plakalara dönüştüren 15000 tonluk bir baskı kuvveti ile birleştirilip yenilikçi teknoloji sayesinde üretilmektedir. Dayanınıklığı,çizilmezliği, hafif ve eko dostu oluşu ile sahip olduğu bu teknik özellikler Linea’yı avangard mimari de bir adım öne taşır.

LINEA, çeşitli estetik çözümlerle, tasarımcıların ihtiyaç ve taleplerine mükemmel cevap verirken, konut veya ortak alanların hem kaplamasını hem de zemini süsleyerek,banyo ve mutfak tezgahlarında,dış cephelerde çağdaş tasarımın ihtiyaçlarını karşılar.